Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem
Warunki zakupu

Współpracujemy wyłącznie z podmiotami gospodarczymi .   Dostawa towaru odbywa się za pobraniem przez firmę DPD , FEDEX lub Pocztę Polską.  Towar jest pakowany w kartony zbiorcze po 20-30-40- 45 - 60-80 par. Przy zamówieniach mniejszych niż 1000 zł.netto koszty transportu  pokrywa odbiorca. Możliwy jest mix towaru  w jednym opakowaniu , minimum 20 par . Minimum produkcyjne to dwie pary bucików z jednego modelu ,rozmiaru i koloru  Klient otrzymuje towar ściśle wg.zamówienia , wg. rozmiaru i koloru. Zamówiony towar wysyłamyw ciągu od 24 do 72 godzin po  otrzymaniu zamówienia a jeżeli wpłynie ono do godziny 12 , jest duże prawdopodobieństwo wysyłki tego samego dnia. Przesyłki gotówkowe płacone na konto na podstawie faktury proforma wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu płatności na koncie lub po otrzymaniu mailem potwierdzenia zapłaty. Nowi klienci , proszeni są o wpłatę należności przed dostawą na nasz rachunek wg. F. Proforma.

Podczas składania zapytania o towar ,  prosimy o podawanie danych kontaktowych firmy /.tel / fax . nazwa adres .NIP / ułatwi to kontakt i nawiązanie współpracy .